Євро стрімко дешевшає. І це ще не кінець

Курс євро щодо долара та єни продовжує знижуватися.

Курс євро знижується в п'ятницю до долара США і завершує падінням до єни третій тиждень поспіль. Трейдери чекають слабких статистичних даних про виробництво і послуги в Європі.

Євро на 8:19 за київським часом у п'ятницю коштував 1,2926 дол. проти 1,3008 дол. на кінець попереднього торгового дня в Нью-Йорку. Курс єдиної європейської валюти до єни опустився з 116,54 до 114,31 єни.

Вартість долара до єни зменшилася на 8:19 за київським часом в п'ятницю до 88,44 єни в порівнянні з 89,49 єн у четвер увечері в Нью-Йорку.

"Існує високий ризик того, що сьогоднішні дані про єврозону і Великобританію, особливо інформація про роздрібні продажі, стануть негативним сюрпризом", - стверджує глава відділу валютної стратегії Royal Bank of Scotland в Токіо Масафумі Ямамото. Він впевнений у збереженні знижувальних тенденцій курсу євро і фунта до єни і долара.

Роздрібні продажі у Великобританії скоротилися в грудні 2008 року на 0,7% порівняно з попереднім місяцем, стверджують опитані агентством Bloomberg економісти. Національне статистичне управління Великобританії опублікує дані про роздрібні продажі в грудні і попередні відомості про об'єм ВВП в четвертому кварталі сьогодні.

"Схоже, Великобританія і єврозона знаходяться в найважчому становищі зі всіх основних економік, - заявив старший віце-президент валютного підрозділу Mizuho Corporate Bank Ltd. у Токіо Сатоси Тате. - Неприйняття ризику все ще зберігається серед інвесторів, і єна, швидше за все, залишиться безпечною гаванню для них".

Читайте також:
Гривня подешевшала до євро
Україні пророкують дефолт
НБУ взяв під особливий контроль два крупних банки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: