Євро рекордно знецінюється

Долар виріс відносно єдиної європейської валюти до максимуму за останні 20 місяців.

Це сталося на очікуваннях, що Європейський центральний банк (ЄЦБ) понизить відсоткові ставки, щоб забезпечити економічне зростання в регіоні на фоні наближення світової рецесії.

Про це повідомило агентство Bloomberg.

Долар-Євро
Veer
Експерти стверджують, що євро знецінюватиметься і надалі
Єдина європейська валюта також обвалилася відносно єни до найнижчого за 4 роки показника, знижуючи попит на високоприбуткові активи, які фінансуються за рахунок дешевших кредитів у Японії. Курс фунта стерлінгів до основних світових валют обвалився до мінімуму за 5 років після заяви глави Банку Англії Мервіна Кінга про те, що Великобританія, ймовірно, переживає рецесію.

Станом на 7:20 за київським часом сьогодні, 22 жовтня, євро коштував 1,2861 проти 1,3063 на кінець попереднього торгового дня в Нью-Йорку.

Вартість долара до єни знизилася до на цей самий час до 99,91 єни в порівнянні з 100,89 єни вчора ввечері в Нью-Йорку.

"Євро продавати легко. У ЄЦБ є безліч можливостей для зниження ставок. Ринкові настрої зараз склалися не на користь євро", - стверджує валютний трейдер токійського Shinkin Central Bank Хіроси Йосіда.

"Економічні наслідки кризи приведуть до агресивнішої політики в провідних країнах", - впевнений глава підрозділу глобальної валютної стратегії Citigroup Global Markets Inc. Том Фіцпатрік. – "Єна і долар виграють від такого розвитку подій". Протягом найближчих 8 тижнів курс євро впаде до 1,26, додав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: