Євро впав до 4-річного мінімуму щодо долара

У інвесторів викликає все більше занепокоєння пакет стабілізаційних заходів, спрямованих на укріплення єдиної європейської валюти.

Євро впав щодо долара США до більш ніж чотирирічного мінімуму - нижче позначки в 1,2250, найнижчого рівня з квітня 2006 року.

За словами аналітиків, як і раніше є безліч людей, що прагнуть скоротити обсяг наявних у них євро. У зв'язку з побоюваннями щодо європейського суверенного боргу просто немає причин активно купувати євро, а це означає, що його падіння, імовірно, триватиме.

У інвесторів викликає все більше занепокоєння пакет стабілізаційних заходів ЄС обсягом 1 трлн доларів, представлений минулого тижня. Основна критика спрямована на рішення Європейського центрального банку почати купівлю суверенних облігацій з метою збільшити ринкову ліквідність і обмежити поширення боргової кризи Греції. Інвестори також побоюються, що заходи жорсткої економії, спрямовані на скорочення бюджетного дефіциту, призведуть до подальшого зростання соціальної напруженості.

Також продовжив падіння британський фунт: його вартість щодо долара впала до 1,4460 - мінімального рівня з 23 квітня 2009.

Читайте також:

Європа переживає найважчу економічну кризу за 100 років

Меркель: крах євро розвалить Євросоюз

Європа оголосила про створення антикризового фонду в 750 млрд євро

Французький економіст спрогнозував "смерть" євро до кінця року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: