Євро знову знижується після підйому

Валютний ринок все ще зосереджений на бюджетних проблемах єврозони, і побоювання про їх вплив на світову економіку збільшуються.

Євро у понеділок, 24 травня, знижується. Минулого тижня його курс досяг чотирирічного мінімуму, а потім різко зріс.

Інвестори продають євро після підйому минулого тижня, обумовленого закриттям коротких позицій.

"Валютний ринок все ще зосереджений на бюджетних проблемах єврозони, і побоювання про їх вплив на світову економіку збільшуються, змушуючи інвесторів уникати ризику", - сказав Джун Като з Shinkin Asset Management.

Євро впав до долара на 0,33% до $ 1,2504.

Минулого тижня євро досяг чотирирічного мінімуму в $ 1,2143, а потім зріс, продемонструвавши перший тижневий приріст до долара за шість тижнів. Але занепокоєння про стан банківського сектора Європи, ймовірно, обмежить подальше зростання, при цьому рівень опору складе близько $ 1,2670.

До ієни євро знизився на 0,37% до 112,72 ієни, після того як у п'ятницю підскочив більш ніж на 1%.

"Євро все ще структурно уразливий, оскільки покриття коротких позицій, яке ми спостерігали минулого тижня, здається, вичерпало себе", - сказав Тоні Моррісс з ANZ Bank.

Доларовий індекс, що визначає динаміку долара до шести основних валют, зріс на 0,4% до 85,714, в основному завдяки зміцненню долара до євро. До ієни долар знизився на 0,03% до 90,18.

Нагадаємо, у неділю в ефірі "1+1" віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко заявив, що якщо ослаблення євро триватиме, то це може неминуче негативно відбитися на експортно орієнтованих галузях української економіки.

Читайте також:

Тігіпко: падіння євро загрожує економіці України

В Україні різко подорожчало євро

Українські банки відмовляються купувати євро

Євро впав до чергового мінімуму через поглиблення боргових проблем ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: