Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Єврокомісія має виділити 4,5 млрд євро на інфраструктуру в Україні

План підготовлений ЄС і Світовим банком.

На 39 українських інфраструктурних проектів Єврокомісія планує виділити близько 4,5 млрд євро.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє ЦТС.

Ці проекти передбачені стратегією Drive Ukraine 2030 – вони є в плані будівництва транс'європейської транспортної мережі TEN-T.

План підготовлений ЄС і Світовим банком з метою розвитку транспортного сполучення в країнах "Східного партнерства".

За словами міністра, реалізація цих 39 проектів дозволить значно поглибити інфраструктурну інтеграцію України і в перспективі стати органічною частиною загальноєвропейської транспортної мережі.

"Коли ми говоримо, що імплементація Drive Ukraine коштує близько 60 млрд дол, то вже в перший рік її реалізації ми маємо мінімум 50% фінансування з держбюджету і 10% фінансування з боку наших європейських партнерів, міжнародних фінансових організацій і за рахунок державно-приватного партнерства", - уточнив Омелян.

Нагадаємо, наприкінці листопада Єврокомісія ухвалила рішення про виділення Україні першого траншу четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС у сумі 500 млн євро. У грудні ЄС переказав до бюджету України кредитні кошти.

ВідеоСтали відомі умови МВФ, без яких не буде чергового траншу для України

Навіть найкмітливіший робот світу на ім'я "Софі", яка відвідала український сніданок у Давосі, організований Фондом Пінчука, не змогла відповісти журналістці - як побороти корупцію в Україні. Натомість, журналісти ТСН дізналися про три умови Міжнародного валютного фонду, без яких не буде чергового траншу для України та чи балотуватиметься Порошенко на другий термін, і що може завадити.

Стали відомі умови МВФ, без яких не буде чергового траншу для України

Залиште свій коментар

Вибір редакції