Єврокомісія знає, як боротися з фінансовою кризою

Єврокомісія вважає найголовнішим завданням в умовах кризи попередити зростання безробіття та підтримати попит.

Про це заявив після завершення надзвичайного засідання Єврокомісії, присвяченого подоланню фінансової кризи, президент Жозе Мануель Баррозу.

“Головні пріоритети: мінімізувати вплив на зайнятість, попит та добробут наших громадян”, - сказав він.

За його словами, на своєму сьогоднішньому засіданні Єврокомісія визначила рамкову політику ЄС, яка матиме форму комюніке Єврокомісії для Європарламенту та Ради ЄС. Крім того, до 26 листопада Єврокомісія пропонує підготувати перелік конкретних заходів, необхідних для подолання кризи.

За словами президента Єврокомісії, у нинішніх умовах особливо важливого значення набуває координація дій країн-членів Європейського Союзу у проведенні економічної політики, і, зокрема, в питаннях подолання інфляційних процесів та надання допомоги найбільш уразливим верствам населення, які можуть постраждати внаслідок кризи.

Баррозу висловив переконання у тому, що одним із шляхів подолання кризи може стати збільшення інвестицій у дослідження та розвиток, зокрема, проектів у сфері транспорту, енергетики, високих технологій, для чого, на його переконання, потрібно краще використовувати інститут державно-приватного партнерства.

Крім того, він наголосив, що на фоні кризи не втрачають актуальності питання протидії кліматичним змінам та покращення енергоефективності, а, навіть навпаки, вони можуть сприяти виходу з кризи.

“Наприклад, інвестиції в енергоефективність будинків сприятимуть розвитку промисловості і, водночас, будуть спрямовані на протидію кліматичним змінам”, - сказав Баррозу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: