Європа не буде втручатися в об'єднання "Нафтогазу" і "Газпрому"

ЄС вважає об'єднання газових активів внутрішньою справою України та Росії, але чекає від української сторони продовження реформ.

Ймовірне об'єднання НАК "Нафтогаз України" та "Газпрому", запропоноване російським прем'єром Володимиром Путіним, є внутрішньою справою України та Росії. В той же час, Європейський Союз чекає, що Україна продовжить реформи в газовій сфері.

Таку позицію Європейської комісії оприлюднила представник ЄК з енергетичних питань Марлен Холзнер. "Європейська комісія взяла до уваги повідомлення преси. Перш за все, це - внутрішнє питання, до якого причетні два уряди. Для нас, як для Європейського Союзу, важливо, щоб Україна продовжила реформи з модернізації внутрішнього газового ринку з метою забезпечення його більшої прозорості", - сказала вона.

Нагадаємо, об'єднати "Нафтогаз" і "Газпром" Путін запропонував 30 квітня на зустрічі з українським колегою Миколою Азаровим. За інформацією російської сторони, переговори з цього приводу почнуться 9 травня, для української ж сторони це стало несподіваною пропозицією.

Крім того, РФ і Україна обговорюють інтеграцію в атомній енергетиці.

Можливе об'єднання газових компаній вже стало об'єктом жорсткої критики з боку української опозиції.

Читайте також:

Ющенко: Путін через Україну хоче встановити газовий диктат в Європі

Азаров: об'єднання "Нафтогазу" та "Газпрому" - це "експромт" Путіна

Путін запропонував об'єднати "Газпром" і "Нафтогаз"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: