Європа пообіцяла зону вільної торгівлі з Україною вже у 2011 році

Ще в грудні  2010 року Європейська комісія заявляла, що зона вільної торгівлі з Україною може бути створена вже до 2013 року.

 Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Європейським союзом буде підписана у цьому році, повідомив заявив керівник переговорної групи від Європейської комісії щодо створення зони вільної торгівлі Філіп Куїссон.

Зазначимо, що ще в грудні Європейська комісія заявляла, що зона вільної торгівлі (ЗВТ) з Україною може бути створена вже до 2013 року.

1 жовтня президент України Віктор Янукович заявив, що пропоновані Євросоюзом умови створення ЗВТ мало прийнятні для України, оскільки пов'язані зі значними витратами і одночасно втратами державного бюджету.

13 жовтня, глава українського уряду Микола Азаров заявив, що укладення угоди про зону вільної торгівлі з ЄС потребує часу і говорити про терміни поки рано. Проте, у свою чергу, комісар Європейської Комісії із зовнішньої торгівлі Карел де Гюхт заявив, що переговори про створення ЗВТ між Україною та Європейським союзом будуть завершені до літа наступного року.

"Сподіваюся, ми зможемо завершити стадію переговорів (про ЗВТ) до літніх канікул", - сказав він, і додав, що процес переговорів - досить затяжний процес.

Нагадаємо також, глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін нещодавно заявив, що повноцінна зона вільної торгівлі між Україною та Європейським союзом - це справа багатьох років.

Читайте також:

У Януковича натякнули, що вільно торгувати з ЄС будуть нескоро

Росія та Євросоюз розпочали війну за Україну

В Польщі визнали, що Україна для них буферна зона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: