Європа порекомендувала Азарову покращити Податковий кодекс

Дирекція ЄБРР побачили деякі частини нового Податкового кодексу, і висловили уряду України певні пропозиції щодо його покращення.

Керуючий директор ЄБРР у Туреччині, Східній Європі, Кавказі та Центральній Азії Олів'є Декамп вважає, що важлива не наявність Податкового кодексу, а вміння його реалізувати. Тому на адресу українського уряду було надіслано ряд пропозицій зі змінами в проекті.

"Я думаю, що новий Податковий кодекс є дуже необхідною частиною законодавства, він повинен забезпечити нові правила гри, щоб зробити податки простими і чесними для кожного. Тому він стане ключовою точкою в удосконаленні податкового клімату, а це зробить Україну привабливою для інвесторів", - розповів Декамп.

"Дирекція ЄБРР і я особисто бачили деякі частини нового Податкового кодексу, і ми висловили уряду України певні пропозиції щодо покращення цього кодексу", - відзначив керуючий директор ЄБРР.

Нагадаємо, керівник делегації ЄБРР, директор від ЄК Васса Лелакіс у п'ятницю, 24 вересня, під час зустрічі з головою Верховної ради Володимиром Литвином повідомив про фінансування трьох проектів в Україні на суму близько 2 млрд євро, які будуть здійснюватися під гарантії держави.

Проект Податкового кодексу був внесений на розгляд Верховної ради 21 вересня.

У середу, 22 вересня, голова Литвин заявив, що сподівається на розгляд кодексу 5-8 жовтня.

ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні.

За даними на 1 січня 2010 року, він узяв зобов'язання щодо надання інвестицій на суму 4,8 млрд. євро в рамках 194 проектів.

Окрім того, банк заявив, що зберігає плани щодо інвестування в Україну у 2010 році на рівні 2009 року 1,1 млрд євро.

Як повідомлялося, витрати автомобілістів через "скасування" транспортного збору виростуть в 8 разів. Нові правила транспортного збору (ТЗ), закладені в проект Податкового кодексу, викликали чималий резонанс серед автолюбителів.

Читайте також:

Налоговый прорыв

Уряд збирається підвищити акцизи на бензин

Через Податковий кодекс літр бензину подорожчає на 50 копійок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: