Європа спрогнозувала вихід української економіки з кризи

Нові прогнози економістів ЄБРР щодо України становлять 4% річного зростання ВВП, що на 1% вище за попередні оцінки.

Європейський банк реконструкції та розвитку заявляє про те, що економіки країн Центральної та Східної Європи повільно виходять із кризи. Прогноз ЄБРР щодо темпів відновлення економіки також поширюється на Україну.

Нові прогнози економістів банку щодо України становлять 4% річного зростання ВВП, що на 1% вище за попередні оцінки.

"В Україні, яка 2009 року зазнала найбільшого падіння економіки серед усіх країн регіону, справи наразі покращуються... Настрої учасників ринку щодо України покращилися після завершення виборів та відновлення переговорів із Міжнародним валютним фондом", - йдеться у повідомленні ЄБРР, присвяченому перегляду економічних прогнозів.

ЄБРР покращив свої прогнози щодо економік країн цього регіону, за винятком Румунії та Болгарії, економіки яких, як вважають фахівці банку, відновлюватимуться повільніше, ніж вважалося раніше.

Загальне покращення показника зростання ВВП країн Центральної та Східної Європи, за розрахунками ЄБРР, становить майже 0,5% - і до кінця 2010 року має скласти 3,7%.

Найбільша економіка цього регіону, російська, як очікується, має зрости на 4,4% - на 0,5% більше, аніж фахівці банку прогнозували на початку року.

Нагадаємо, з початку року в україні зафіксоване повільне відновлення економіки. За попередніми даними Держкомстату, у січні-березні 2010 року реальний валовий внутрішній продукт підвищився на 4,8% порівняно з аналогічним періодом 2009 року.

Читайте також:

Україна та МВФ домовилися про кредит у 19 мільярдів доларів

Українські банки обмежили операції з євро через падіння курсу

Українська економіка з початку року виросла на 4,8%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: