Європа виділила Україні на розвиток торгівлі 12 мільйонів євро

Європейський Союз виділив частину грошей для сприяння розвитку взаємної торгівлі і щоб система державних закупівель в Україні була прозорою та відкритою.

Європейський Союз виділив Україні 12 млн євро на підтримку заходів щодо подолання бар'єрів у торгівлі та підвищення безпеки продукції шляхом вдосконалення технічної регуляції.

Про це сказано в повідомленні прес-служби представництва ЄС в Україні.

Кошти виділені в рамках зобов'язань, передбачених угодою про фінансування між ЄС і Україною від 21 грудня 2009 року, відповідно до програми секторальної підтримки "Сприяння розвитку взаємної торгівлі шляхом подолання технічних бар'єрів у торгівлі між Україною і ЄС".

У повідомленні підкреслюється, що ця програма передбачає виділення Україні 39 млн євро, які будуть надаватися 4 траншами протягом 4 років.

Виплата першого траншу бюджетної підтримки в обсязі 12 млн євро була здійснена після проведення оцінки ЄС макроекономічної стабільності та розвитку сфери управління державними фінансами в Україні.

Разом з тим ЄС підкреслює, що система державних закупівель має розвиватися в Україні на принципах прозорості, відкритості та відповідності до міжнародних стандартів, а відхилення від цих принципів може поставити під загрозу відповідність України до вимог щодо надання подальшої бюджетної підтримки Європейського Союзу.

Як повідомлялось, у жовтні представник ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра повідомив, що Європейський Союз має намір виділити Україні 552 млн євро на впровадження правових та інституціональних реформ у сфері торгівлі в 2011-2013 роках.

Читайте також:

Янукович: заради Євросоюзу Україна піде на все

ЄС вимагає від України відмовитись від захищених назв товарів

 Янукович "без зайвого галасу" приєднає Україну до Євросоюзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: