Європа виділить Україні 10 мільйонів євро

Євросоюз заявив про готовність підтримувати розробку ефективної регіональної політики за допомогою технічної допомоги, а також наданням фінансових коштів для цих потреб.

Європейський Союз готовий підтримувати Україну на шляху розвитку регіональної політики не лише технічно, але і фінансово. Так на період 2011-2013 роки ЄС готовий на надати Україні 10 мільйонів євро.

Про це заявив європейський комісар у справах регіональної політики Йоганнес Ган на спільній прес-конференції з міністром регіонального будівництва і розвитку України Володимиром Яцубою в п'ятницю в Києві.

"Зокрема, Євросоюз готовий підтримувати розробку ефективної регіональної політики за допомогою технічної допомоги, а також наданням фінансових коштів для цих потреб", - сказав єврокомісар.

Як повідомлялося, директор відділу міжнародної технічної допомоги ЄС Маркус Корнаро заявив, що ЄС планує виділити Україні не менше півмільярда євро як фінансову допомогу у 2010-2013 роках.

"Загальний індикативний бюджет для України на 2007-2010 роки складає 494 млн євро. На 2010-13 роки передбачено не менш значні суми", - зазначив він.

Ці гроші, як уточнив Корнаро, виділено на підтримку адміністративної і економічної реформи, розвиток вільної торгівлі з ЄС, а також на соціальну сферу.

Читайте також:

Євросоюз пообіцяв Україні ще півмільярда євро

ЄС виділить Україні кредит в 500 млн євро

На підготовку Києва до Євро-2012 витратять 27 млрд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: