Європа закликала поговорити з Україною про транзитне майбутнє

Комісар з ЄС зазначив, що Європі потрібна довгострокова стратегія для Європи і наших ринків газу для прямого імпорту з Каспійського регіону.

Комісар ЄС з питань енергетики Гюнтер Еттінгер закликав до "тристоронніх" переговорів між Україною, Росією та ЄС для вивчення довгострокового майбутнього України, як країни з транзиту газу.

"Ми вважаємо, що нам потрібна довгострокова стратегія для Європи і наших ринків газу для прямого імпорту з Каспійського регіону", - сказав він.

"Набукко" є можливістю. Є (також) інші трубопроводи, такі як "Південний потік". Є вирішальним те, що ми будуватимемо прямі з'єднання з джерелами в Каспійському басейні протягом наступного десятиліття", - підкреслив Еттінгер.

"Набукко", як очікується, доставлятиме трохи більше 30 млрд. кубометрів на рік за повної потужності.

Еттінгер підкреслив, що трубопровід "Північний потік" між Росією і Німеччиною, який нині будують, може транспортувати понад 50 млрд. кубометрів газу на рік.

Нагадаємо, раніше глава Російського газового товариства, віце-спікер Держдуми Росії Валерій Язєв заявив, що співпраця з Україною в газовій сфері не відміняє будівництво "Південного потоку".

Читайте також:

Росія відмовилася від використання нафтопроводу "Одеса - Броди"

Україна погодилася на російські умови при створенні нафтогазового СП

Україна не зможе реекспортувати газ до Польщі

Росія: Україна - друг, але "Південний потік" дорожчий

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: