Європа знає, як подолати кризу (відео)

Лідери ЄС практично домовилися про принципи подолання фінансової кризи. Деталі - на відео (без коментарів. Associated Press).


Про це пізно ввечері 15 жовтня на прес-конференції по завершенню першого дня засідання Європейської Ради (саміту голів держав та урядів країн-членів ЄС) заявили президент головуючої в ЄС Франції Ніколя Саркозі та президент Єврокомісії Жозе Баррозу.

“Що стосується фінансової кризи, Європа вся повністю підтримала рішення, схвалені лідерами країн зони євро минулої неділі", - заявив Саркозі.

За його словами, лідери ЄС підтримали нові пропозиції щодо вимог до капіталу банків, висловились за посилення нагляду за діяльністю банківських установ, особливо транснаціональних, а також схвалили створення антикризового відділу, який слугуватиме для обміну інформацією, координації дій, надання порад у випадку необхідності.

"Ми одностайні щодо термінових заходів, а також одностайні щодо необхідних змін на ринку. Нам потрібно перебудувати капіталізм. Це означає, що ми не залишимо цю кризу без того, щоб не винести уроків з неї", - наголосив президент Франції.

Президент Єврокомісії також додав, що однієї відповіді Європи на фінансову кризу буде недостатньою.

"Ми згодні іти далі з глобальними пропозиціями", - заявив він.

12 жовтня лідери країн єврозони на своєму міні-саміті в Парижі погодилися гарантувати підтримку банкам, що потребують такої підтримки до кінця 2009 року. На ці цілі країни єврозони готові витратити до 2 трлн. євро.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: