Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Європарламент проголосував за надання Україні мільярда євро

Перший транш може бути виплачений вже у вересні.

Європарламент підтримав надання Україні мільярда євро.

Про це повідомив журналіст Рікард Йозвяк у Twitter.

За нову програму макрофінансової допомоги Україні проголосувало 527 європарламентарів , проти – 124. Планується, що перший транш буде виплачений у вересні.

Президент України Петро Порошенко привітав добрі новини з Європарламенту у Facebook. "Це ще одне свідчення нашого реального прогресу на шляху реформ", - наголосив він. Також президент зазначив, що тепер очікує на остаточне схвалення Радою Європи.

До його привітань також приєднався прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Нагадаємо, 29 травня, Рада Європейського союзу ухвалила рішення про надання чергової макрофінансової допомоги Україні на суму один мільярд євро. Це було третє рішення про макрофінансову допомогу Україні від 2014 року.

ВідеоУкраїна сподівається отримати від МВФ щонайменше 2 мільярди доларів

Головний кредитор України - їде до Києва. Сьогодні в столиці зустрічатимуть експертів Міжнародного валютного фонду. Вони мають провести технічні консультації з представниками влади. Цього року держава сподівається отримати від МВФ щонайменше 2 мільярди доларів. А для цього, за інформацією фонду, Україна мала б запустити пенсійну реформу, ухвалити закон про приватизацію, розібратися із тарифами на газ та створити Антикорупційний суд.

Україна сподівається отримати від МВФ щонайменше 2 мільярди доларів

Залиште свій коментар

Вибір редакції