Європейські банки відшкодують збитки жертвам афери Медоффа

Банки Франції, Німеччині, Португалії, Іспанії та Великобританії виплатять 15,5 мільярда доларів постраждалим інвесторам.

Близько 20 банків Франції, Німеччині, Португалії, Іспанії та Великобританії погодилися відшкодувати своїм клієнтам збитки, отримані в результаті діяльності фінансової піраміди Бернарда Медоффа.

Про це заявив іспанський адвокат Хав'єр Кремадес, що представляє інтереси жертв афер Медоффа.

За словами Кремадеса, постраждалим інвесторам буде виплачено 15,5 мільярда доларів. Одержувачами коштів стануть приблизно 720 тисяч колишніх вкладників фонду Investment Securities LLC, заснованого Медоффом.

Серед банків, які будуть виплачувати відшкодування, - іспанський Banco Santander і британський HSBC, найбільші в Європі. Зокрема, за даними Santander, збиток, нанесений його клієнтам Медоффом, може скласти до 2,3 мільярда євро.

Серед інвесторів Investment Securities LLC, крім вищезгаданих Banco Santander і HSBC, також були такі великі банки, як RBS, BNP Paribas і Neue Privat Bank. Поки не повідомляється, чи будуть вони відшкодовувати своїм клієнтам збитки від роботи фонду Медоффа.

Про те, що фонд Investment Securities LLC є фінансовою пірамідою, стало відомо в грудні 2008 року. У червні 2009 року суд засудив Медоффа до 150 років тюремного ув'язнення за шахрайство. За оцінками самого Медоффа, збиток інвесторів від його афери досягав не менше 50 мільярдів доларів, проте суд зумів довести збитки вкладників тільки на 13 мільярдів.

Читайте також:

За майно Медоффа виручили майже мільйон доларів

Медофф змирився з вироком: він готовий відсидіти 150 років

Жертви піраміди Медоффа отримали 530 млн дол

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: