Європейським фермерам компенсують 210 млн євро за бойкот овочів

ЄС виплатить компенсації тим аграріям, які найбільше постраждали через недостовірну інформацію про високопатогенну інфекцію в їх овочах.

Європейські фермери, які зазнали великих збитків у зв'язку з хвилею кишкових захворювань, отримають компенсації від Європейського Союзу.

У вівторок, 14 червня, представники 27 країн Євросоюзу на зустрічі у Брюсселі прийняли рішення виділити для відшкодування збитку 210 мільйонів євро. За словами єврокомісара по сільському господарству Дачана Чолоша, виробникам відшкодують 50% їх втрат, понесених у зв'язку з хвилею високопатогенної інфекції.

Найближчим часом країни ЄС повинні будуть передати Єврокомісії списки найбільш постраждалих фермерських господарств. Компенсації виплачуватимуться за весь час, коли діяло попередження для громадян утриматися від споживання сирих овочів (починаючи з 26 травня, коли з'явилися повідомлення про заражені іспанські огірки).

Нагадаємо, що у Європі лютує інфекція викликана так званою ентерогеморагічною бактерією Escherichia coli (кишкова паличка).

Симптоми викликаються бактеріями EHEC хвороб: кривава діарея, жар і блювота. Більшість пацієнтів одужує протягом десяти днів, але у незначної кількості пацієнтів (в основному, маленьких дітей і людей похилого віку) хвороба може прийняти важку форму.

Читайте також:

Іспанія збирається судитися з Німеччиною за наклеп на огірки

МОЗ Німеччини порадив німцям відмовитись від огірків, помідорів і салату

Європа страждає від кишкової інфекції: у Німеччині хворих перевалило за 1000

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: