Європі радять запасатись газом на зиму

Заповнювати газові сховища з усіх "наявних джерел" Європі радять у зв'язку з невизначеністю ситуації з запасами газу в ПГС України.

Координаційна група ЄС по газу рекомендувала країнам ЄС напередодні настання зимового сезону заповнювати газові сховища з усіх "наявних джерел" у зв'язку з невизначеністю ситуації з запасами газу в ПГС України.

Про це повідомила у четвер прес-служба Єврокомісії за підсумками засідання Координаційної групи, яка є консультативним органом Єврокомісії.

"У зв'язку з невизначеністю ситуації зі зберіганням газу в Україні Єврокомісія (на підставі рекомендації експертів), зокрема, рекомендує країнам ЄС краще підготуватися до зимового періоду і заповнити свої газові сховища з усіх можливих доступних джерел", - йдеться у заяві.

Як відомо, Київ вчасно і в повному обсязі платить за російський газ, однак Москва регулярно висловлює сумніви у платоспроможності України, особливо в частині закупівель для заповнення підземних сховищ газу, технологічно необхідного для забезпечення зимових транзитних поставок європейським споживачам.

Читайте також:

"Нафтогаз" запевнив, що не має конкурентів з постачання російського газу

Європа хоче бачити прозоре фінансування "Нафтогазу"

Європа дасть Україні "газовий" кредит в обмін на реформи

Європа приготувалася до холодної зими без російського газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: