Євросоюз готовий надати Україні другий транш у розмірі  500 млн євро – глава Мінфіну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Оксана Маркарова запевняє, що перешкод для фінансової допомоги немає.

Євросоюз підтвердив, що готовий надати Україні другий транш макрофінансової допомоги у розмірі 500 мільйонів євро.

Про це на сторінці у Facebook написала міністр фінансів України Оксана Маркарова.

Міністр фінансів розповіла, що під час зустрічі з представниками Єврокомісії та парламентарями в Брюселі, "ті високо оцінили прогрес щодо виконання програми необхідної для другого траншу макрофінансової допомоги".

"Європейські колеги високо оцінили прогрес щодо виконання програми необхідної для другого траншу макрофінансової допомоги, а також підтвердили готовність надавати інвестиційну і кредитну підтримку проектів Приазов‘я", – йдеться в дописі.

Зранку засідання Кабміну і нарада по макрофінансовій допомозі ЄС з Прем’єр-міністром, а вже вечером міні-саміт в...

Опубліковано Oksana Markarova Середа, 20 березня 2019 р.

Нагадаємо, 18 грудня 2018 року Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила програму допомоги stand-by для України. Програма розрахована на 14 місяців, її загальний обсяг складе 3,9 млрд доларів США. Перший транш у розмірі 1,4 млрд доларів Україна отримала в кінці грудня.

Передбачається, що програма stand-by допоможе Україні підтримувати макростабільність в період проведення президентських і парламентських виборів у 2019 році, коли у країні очікуються пікові виплати за зовнішнім боргом.

ВідеоСкасування статті про незаконне збагачення поставило під загрозу отримання Україною траншу

Корупціонерам - амністія статків, всім решта - неприємні наслідки. Скасування статті про незаконне збагачення у Кримінальному кодексі поставило під загрозу отримання Україною траншу в 1 мільярд 300 мільйонів доларів, якого очікували у травні. У Мінфіні стверджують: ці речі не пов'язані, співпраця з МВФ триватиме. Однак кулуарні джерела кажуть інше.  

Скасування статті про незаконне збагачення поставило під загрозу отримання Україною траншу

Залиште свій коментар

Вибір редакції