Євросоюз готує нову банківську реформу

Для запобігання продовженню фінансової кризи, країни ЄС можуть послабити вимоги до банківських резервів.

В жовтні поточного року держави Євросоюзу оприлюднять нове законодавство у сфері регулювання банківської діяльності. Зусилля ЄС спрямовані на запобігання повторенню світової фінансової кризи.

Як повідомляє газета Financial Times, міністри країн ЄС збираються схвалити відповідний проект повідомлення на спільному засіданні у вівторок в Брюсселі. В документі йдеться про необхідність зміни чинного законодавства про банківську діяльність, оскільки воно лише посилює негативний вплив економічних циклів.

Регулятори вважають, що потрібно збільшити капітальні "подушки" банків, і для цього пропонують провести реформу бухгалтерського обліку і вжити низку інших заходів, які допоможуть банкам накопичувати резерви в сприятливі періоди.

Очікується також, що міністр фінансів Німеччини Пеєр Штайнбрюк закликатиме колег послабити вимоги відносно резервів на час кризи, щоб банки могли збільшити обсяги кредитування бізнесу.

Банківське кредитування є одним з найважливіших чинників нормального функціонування орієнтованої на експорт німецької економіки. Його вплив у Німеччині помітніший, ніж в інших країнах, наприклад, у Великобританії, де більш поширене фінансування діяльності компаній за рахунок емісії облігацій.

Читайте також:

Восени на Україну чекає друга хвиля фінансової кризи

Європі радять запасатись газом на зиму

МВФ вперше в історії проводить емісію облігацій

Світовий банк роздав рекордну суму кредитів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: