Євросоюз може надати фіндопомогу Греції на 135 млрд євро

Пакет допомоги, який формують ЄС і МВФ, ймовірно, буде розрахований на три роки.

У середу, 28 квітня, міністр економіки Німеччини Райнер Брюдерле заявив, що європейська фінансова допомога Греції може скласти більше 135 мільярдів євро.

За словами міністра, пакет допомоги, який формують ЄС і МВФ, ймовірно, буде розрахований на три роки. Він припускає, що Афіни продовжать скорочувати видатки держбюджету, зокрема знижувати зарплати і соцвиплати.

Тим не менше, міністр праці Греції Андреас Ловердос відмовляється йти на подальші скорочення. "Від нас вимагали скорочень, які ми не приймаємо. Ні ми, держава, ні наші громадські партнери", - сказав міністр після зустрічі з представниками провідної лобістської організації грецького бізнесу - Спілки підприємств Греції.

Тим часом, прем'єр-міністр Йоргос Папандреу заявив, що з гострою кризою, у якій опинилася Греція, повинні боротися не тільки Афіни, але й весь ЄС.

Європейський союз і єврозона спільно повинні запобігти пожежі, яка розгорілася (в Греції у зв'язку) з глобальною кризою, і перешкодити їй розповсюдитися на всю європейську і світову економіку "- Папандреу

"Європейський союз і єврозона спільно повинні запобігти пожежі, яка розгорілася (в Греції у зв'язку) з глобальною кризою, і перешкодити їй розповсюдитися на всю європейську і світову економіку", - сказав Папандреу, виступаючи по телебаченню в ході засідання уряду. На його думку, відповідальність за боргові проблеми його країни зазнають всі європейські держави.

Нагадаємо, у середу голова фракції Зеленого німецького Бундестагу Юрген Тріттін заявив, що Євросоюз і МВФ, швидше за все, збільшать обсяг допомоги Греції до 120 мільярдів євро.

Як відомо, у вівторок рейтингове агентство Standard & Poors знизило рейтинг Греції до "сміттєвого" рівня і залишило негативний прогноз. Це означає, що позичати гроші на ринку Афінам стане ще складніше. Світові фондові та сировинні ринки у вівторок відреагували на цю новину обвалом.

Курс європейської валюти до долара у вівторок впав до річного мінімуму, склавши 1,32 долара за 1 євро.

23 квітня Греція офіційно звернулася до країн Євросоюзу та Міжнародного валютного фонду з проханням "запустити механізм кредитної підтримки", щоб погасити борги держави, які складають близько 300 мільярдів євро і перевищують 100 відсотків ВВП.

Читайте також:

Standard & Poor's понизило рейтинг Греції до "сміттєвого" рівня

Масштабні страйки у Греції і Португалії викликали у містах цих країн транспортний хаос

Греція офіційно попросила фінансової допомоги у МВФ і Євросоюзу

Греція і Goldman Sachs обвалили біржі Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: