Євросоюз не дав Україні гроші на російський газ

Європа відмовила російському прем'єру Путіну, який закликав її дати Україні гроші на газ.

Європейський Союз не дасть Україні кредит на оплату поставок російського газу.

Про це заявила міністр підприємництва та енергетики головуючої в ЄС Швеції Мод Олофсон, коментуючи заклик прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна до країн Євросоюзу "підкинути Україні мільярдик" на оплату блакитного палива.

"Європейський Союз не зобов’язаний надавати Україні кредит для оплати постачання російського газу цієї зими", - наголосила представниця шведського уряду. "Це не входить до наших обов’язків. Європейський Союз зобов’язаний піклуватися про постачання енергії в Європу", - наголосила вона.

Олофсон додала, що застереження Путіна про те, що поставки російського газу до України можуть припинитися, якщо Київ не заплатить, слід сприймати всерйоз.

"Проте, з іншого боку, це мають обговорювати між собою Україна і Росія", - впевнена представниця уряду Швеції.

Нагадаємо, раніше Путін звинуватив українського президента Віктора Ющенка в тому, що через нього в України виникають труднощі з оплатою російського газу. Після розмови з українською колегою Юлією Тимошенко Путін зробив висновок, що Ющенко заважає своєму уряду платити за енергоносії. Втім, в секретаріаті глави української держави ці закиди категорично спростували.

Разом із тим, "Нафтогаз України" відзначив, що в нього виникли ускладнення з акумуляцією грошей, необхідних для розрахунки за російський газ.

Читайте також:

"Нафтогаз" натякає, що грошей для "Газпрому" немає

"Нафтогаз" збирає гроші, щоб розрахуватися з Росією

"Газпром" нагадав представнику Ющенка про свою доброту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: