Євросоюз припинить переговори з Москвою через торгові санкції проти України

Поведінка Росії не подобається Брюсселю.

Європейський союз підтримує Україну в теперішній ситуації торговельної війни з Росією. Про це заявила єврокомісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом, повідомляє Українська правда.

У її листі на адресу міністрів Айвараса Абромавічуса та Павла Клімкіна констатується, що переговори з РФ щодо української ЗВТ будуть припинені в разі запровадження Москвою торгівельних обмежень проти України.

"Хочу сказати абсолютно чітко: якщо РФ призупинить угоду СНД про вільну торгівлю, як заплановано, буде неможливо продовжувати тристоронній переговорний процес", - йдеться в документі.

Мальмстрьом вважає неприйнятними і неконструктивними вимоги, які звучали від російської сторони під час тристоронньої міністерської зустрічі 21 грудня. Вона також засудила оголошені Москвою плани щодо обмеження вільної торгівлі з Україною.

"Зі свого боку я можу підтвердити, що ЄС і далі буде підтримувати Україну і буде готовий підтримати виконання глибокої та всеохоплюючої ЗВТ та пов'язаний з цим процес реформ", додала єврокомісар.

Як уже повідомлялося, перед Новим роком Путін закрив зону вільної торгівлі з Україною, а вітчизняний Кабмін підготував дзеркальні санкції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: