Євросоюз виділив Україні 25 млн євро на діджиталізацію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

ЄС та український уряд підписали угоду.

Уряд України та ЄС 11 лютого підписали нову програму підтримки електронного урядування та цифрової економіки в Україні на 25 млн євро. 

Про це повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

За словами прем'єра, мета уряду оцифрувати 100% державних послуг до 2024 року. А вже в 2020 році — перевести в цифру 80% найпопулярніших державних послуг.

"Це міжнародна технічна допомога, що надається Міністерству цифрової трансформації на підтримку проектів із цифровізації. Україна прагне активно впроваджувати главу про електронні комунікації Угоди про асоціацію", - пише Гончарук у своєму Telegram-каналі.

Нагадаємо, раніше міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет розповів, що документи в державі мають зникнути, але для населення це станеться не скоро.

Відео Понад мільйон українців завантажили застосунок “Дія” – Економічні новини

Додаток державних послуг за перші чотири доби завантажили більше мільйона людей. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Нова ініціатива цифрового міністерства – вже цього року отримувати паспорт та ідентифікаційний код в 14 років можна буде одночасно. Детальніше про це дивіться в економічному огляді. 

Понад мільйон українців завантажили застосунок “Дія” – Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції