ЮКОС розпродали

Компанія "Монте-Валле" перекупила у переможця аукціону в середу зарубіжні активи ЮКОСа.

Компанія "Монте-Валле" придбала у "Роснефти" "Промнефтьстрой", що купив на аукціоні в середу зарубіжні активи ЮКОСа, заявив засновник "Монте-Валле" Стівен Лінч.

"Ми придбали "Промнефтьстрой" недавно для участі в торгах", - сказав він. Лінч відмовився назвати дату і суму операції з "Роснефтью", пояснивши це міркуваннями комерційної таємниці.

Разом з тим, за даними на 30 червня 2007 року "Промнефтьстрой" ще входив в список афілірованих осіб "Роснефти".

"Роснефть" продала даний актив, оскільки не була зацікавлена в покупці зарубіжних активів ЮКОСа у зв'язку з тим, що це не є її профільним бізнесом і не входить до стратегії її розвитку. А ми у свою чергу маємо тільки фінансову зацікавленість і діємо для отримання економічної вигоди", - відзначив засновник "Монте-Валле".

За його словами, раніше "Монте-Валле" займалася нерухомістю, але останнім часом виявляє зацікавленість в енергетичній сфері для підвищення прибутковості. Лінч відзначив, що у компанії є плани щодо розвитку придбаних активів ЮКОСа.

"Монте-Валле" не вперше стала переможцем аукціону з продажу майна ЮКОСа - вона виграла проведені 17 квітня торги, запропонувавши за енергоактиви банкрота в Тамбовській і Білгородській областях 3,563 мільярда рублів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: