"Юра Єнакієвський" придбав половину аеропорту "Київ"

Новим співвласником аеропорту "Київ" став регіонал Юрій Іванющенко.

У ТОВ "Майстер-Авіа", яке у 2010 році отримало в оренду на 49 років майновий комплекс "Міжнародного аеропорту "Київ" ("Жуляни"), з'явився новий співвласник.

50% частку в компанії придбала "Фріланс-Транс", прописана в Єнакієвому Донецької області за тією ж адресою, що і філія компанії "УГК-2000".

Президентом "УГК-2000" до обрання до Верховної ради був Юрій Іванющенко або, як його називають у пресі, "Юра Єнакієвський".

Іншим співвласником "Майстер-авіа" залишилися структури компанії "АкцентІнвест" (раніше називалася "Київ інвестмент груп") депутата від Партії регіонів Василя Хмельницького.

Як повідомлялося, після того, як Київрада 8 липня 2010 року віддала"Майстер-Авіа" аеропорт на 49 років, це рішення у зв'язку з його непрозорістю було оскаржене в судовому порядку компанією "Промсоцрозвиток" Віктора Вексельберга.

Однак у листопаді 2010 року Окружний адміністративний суд Києва відмовився скасувати рішення Київради.

Нагадаємо, що наразі комунальне підприємство аеропорт "Жуляни" знаходиться в плачевному фінансовому стані. За I квартал цього року аеропорт заробив лише 5 млн 600 тис. гривень і має заборгованості абсолютно по усіх платежах.

За словами гендиректора аеропорту, депутата Київради Дениса Костаржевского, на ситуацію вплинули фінансові витрати підприємства, які збільшилися у зв'язку з реконструкцією терміналу у рамках підготовки до Євро-2012.

Читайте також:

Аеропорт "Київ" опинився на межі банкрутства

Суд легалізував сумнівну угоду щодо оренди аеропорту в Жулянах

Аеропорт в Жулянах віддали приватній фірмі на 49 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: