Ющенко дав Януковичу директиви

Президент затвердив директиви для прем'єра, який їде до Москви вести переговори із "Газпромом".

Ющенко-Янукович
УНІАН
Президент працює з урядом на рівні директив. Принаймні, в газовому питанні.
Президент України Віктор Ющенко затвердив директиви для переговорів прем'єр-міністра Віктора Януковича з російським газовим монополістом компанією "Газпром", що відбудуться 9 жовтня з питань поставок газу в Україну і його транзит через українську територію.

Про це повідомив на брифінгу заступник глави Секретаріату президента Олександр Чалий.

Він зазначив, що робота президента з урядом в переговірному процесі щодо поставок газу здійснюється на рівні директив.

"Завтра Янукович відбуває в Москву. З газових питань йому сформульовані директиви щодо його позиції на завтрашніх переговорах у Москві", - сказав Чалий.

Також він зазначив, що не потрібно драматизувати сформовану ситуацію у відносинах з Росією з газу й не потрібно піддаватися на провокації.

"З нашої сторони, з боку президента й з боку уряду, ніяких різких кроків у цьому питанні не буде зроблено", - підкреслив Чалий. 

Нагадаємо, раніше міністр палива й енергетики Юрій Бойко провів у Москві (Росія) переговори з російським газовим монополістом компанією "Газпром" з питання погашення боргу за поставлений в Україну природний газ.

"Газпром" має намір скоротити поставки природного газу в Україну у разі непогашення 1,3 мільярда боргу компанії "РосУкрЕнерго" перед "Газпромом" за поставлений газ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: