Ющенко: дефіцит бюджету буде 29,4 млрд. грн.

Дефіцит держбюджету за підсумками 2008 року з урахуванням дефіциту бюджету Пенсійного фонду прогнозується у розмірі 29,4 млрд. грн.

Таку заяву зробив сьогодні Віктор Ющенко на нараді з головами місцевих держадміністрацій, уточнивши, що при цьому недоотримання доходів загального фонду держбюджету в листопаді склало 2 млрд. грн., а в грудні прогнозується у розмірі 5 млрд. грн.

Перевиконання загального фонду держбюджету за підсумками року, за словами президента, прогнозується у розмірі 2 млрд. грн.

"Таким чином, непокритими залишаються 16 млрд. грн.. бюджетного дефіциту, а з урахуванням дефіциту Пенсійного фонду - 29,4 млрд. грн. за підсумками року. Насторожує той факт, що урядом досі не визначено джерело фінансування цього дефіциту", - сказав Ющенко.

Глава держави також відзначив, що згідно з даними Мінфіну в Україні продовжує рости кількість місцевих бюджетів, що не виконують план. У жовтні їхня кількість складала 201, в листопаді - 425, в грудні Мінфін прогнозує, що план зборів буде не виконаний 598 місцевими бюджетами.

Крім того, інфляція за підсумками грудня 2008 року в Україні прогнозується в межах 1,5%. Ющенко підкреслив, що це надзвичайно високий показник. При цьому, за словами глави держави, у підсумках за рік інфляція складе 22%.


ВідеоЮщенко: дефіцит бюджету буде 29,4 млрд. грн.

ВідеоНа пенсії може не вистачити грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: