Ющенко допускає приватизацію "Нафтогазу"

Президент допускає часткову приватизацію НАК "Нафтогаз" України.

Президент Віктор Ющенко допускає часткову приватизацію Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" після оптимізації внутрішнього ринку газу.

Про це сказано в інтерв'ю Ющенко розміщеному на сайті Інтернет-видання "Економічна правда".

Нафтогаз України
Архів
Віктор Ющенко допускає часткову приватизацію "Нафтогазу"
"Для того щоб говорити про іншу модель власності цього підприємства ("Нафтогаз Україна"), нам потрібно навести порядок на самому ринку, а також у балансі цього підприємства. Це питання можна піднімати після того, як там буде наведений елементарний порядок. Тільки тоді це буде оптимальним рішенням ", - сказано в тексті інтерв'ю президента.

На думку Ющенка, говорити про приватизацію компанії до такої оптимізації - означає послабляти державні позиції в контексті ролі цієї структури на внутрішньому газовому ринку.

Як повідомлялося, у лютому Верховна рада заборонила реорганізацію й банкрутство підприємств магістрального трубопровідного транспорту.

В Україні 4 магістральні трубопровідні компанії: "Укртрансгаз", "Укртранснафта", "Укртранснафтопродукт" і "Укрхімтрансаміак".

"Укртрансгаз" - дочірнє підприємство "Нафтогаз України".

100% акцій "Укртранснафти" належить "Нафтогазу України".

"Укртранснафтопродукт" - держпідприємство, яке об'єднало Бориспільське, Кременчуцьке, Лубенське й Лисичанське районні управління магістральними нафтопродуктопроводами.

"Нафтогаз України" - монополіст із транспортування газу транзитними газопроводами, монополіст із транспортування нафти нафтопроводами, а також найбільшим добувач газу й найбільший добувач нафти в Україні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: