Ющенко доручив зробити невиїзними боржників "Укрпромбанку" і "Надра"

Ця заборона має стосуватися як юридичних, так і фізичних осіб – великих недобросовісних позичальників "Укрпромбанку" і банку "Надра".

Президент України Віктор Ющенко доручив Державній прикордонній службі України (Держприкордонслужбі) ввести заборону на виїзд з України компаніям і фізичним особам, які мають неврегульовану кредитну заборгованість перед "Укрпромбанком" і банком "Надра".

З таким дорученням президент звернувся до представників Нацбанку під час наради з банкірами, присвяченої ситуації навколо "Укрпромбанку" і банку "Надра".

"Всі, хто мають неврегульовані відношення в частині погашення кредиту перед цими двома банками, повинні бути позбавлені можливості виїзду з України до повного погашення своїх зобов`язань", – сказав Ющенко, звертаючись до керівництва Держприкордонслужби.

При цьому він зазначив, що ця заборона має стосуватися як юридичних, так і фізичних осіб – великих недобросовісних позичальників "Укрпромбанку" і банку "Надра".

Нагадаємо, 7 жовтня Ющенко доручив Національному банку України в п`ятиденний термін провести переговори з позичальниками "Укрпромбанку" і банку "Надра" і підготувати графік погашення ними кредитної заборгованості, а Генпрокуратурі – сформувати чорний список позичальників цих двох банків, які відмовляться погашати прострочену заборгованість.

7 жовтня, прем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що "Укрпромбанк" буде ліквідовано, а його активи і пасиви буде переведено до "Родовід Банку".

Читайте також:

Тимошенко: "Укрпромбанк" буде ліквідовано

Нацбанк підштовхнув "Укрпромбанк" і "Надра" до рекапіталізації

Ліквідація "Укрпромбанку" призведе до інфляції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: