Ющенко: гривні вже нема куди падати

Віктор Ющенко вважає неприпустимим подальше падіння гривні.


"Жодних економічних торговельних платіжних і фінансових проблем для глибокої девальвації гривні не існує", - сказав Віктор Ющенко.

Президент визнав, що фінансово-економічна криза в державі існує, а тому 2009 рік в Україні, як і в усьому світі, буде непростим.

Коментуючи ситуацію зі зростанням попиту на валютному ринку, президент підкреслив, що в даному випадку найбільше спрацював психологічний фактор, а значна частина цього попиту є спекулятивною. "Я глибоко переконаний: курс, досягнутий сьогодні, - останній, з якого можна почати атаку щодо спекулятивних операцій, що сформувалися на валютному ринку за останні кілька днів", - сказав він.

Глава держави закликав НБУ, Міністерства фінансів та економіки до щоденної ефективної комунікації з суспільством з цього питання. Дотепер, констатував президент, "влада, НБУ не справляються з психологічним фактором". Глава держави також висловив переконання, що пакет антикризових заходів, прийнятий нещодавно у парламенті, має бути розширений. Серед кроків, які має невідкладно вжити влада для зміни ситуації на краще, Ющенко назвав введення преференцій для виробника, в тому числі податкових.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: