Ющенко: кожного місяця борг України зростає на 15 мільярдів

Президент у черговий раз звинуватив уряд Тимошенко в незаконному нарощуванні державних боргів, але пообіцяв повернути все, що Україна запозичила.

Президент Віктор Ющенко звинуватив прем'єра Юлію Тимошенко в тому, що кожного місяця її уряд збільшує борги України на 15 мільярдів гривень.

"20 мільярдів сьогодні взято з національної економіки. Не повернуто ПДВ. Це приблизно в чотири рази більше невідкомпенсованого ПДВ, ніж 2 роки тому. От де криза знаходиться. 12 мільярдів гривень стягнуто прем'єром податків наперед. Оце є криза", - заявив Ющенко на прес-конференції.

"Кредити з 80 мільярдів виросли до 300 мільярдів гарантованого боргу. Кожен місяць Тимошенко у владі збільшує борги держави на 15 мільярдів або на приблизно 2 мільярди доларів", - переконаний він.

"Сьогодні Тимошенко запозичує кошти з фондового ринку під 32%. Ніхто вже не може дати більше цих коштів. Оце криза", - додав глава держави.

В той же час, він пообіцяв, що усі незаконно, на його думку, стягнуті кошти буде повернено.

Нагадаємо, Ющенко також звинуватив Тимошенко в тому, що вона готує фальсифікації в першому турі виборів президента, тому що може не посісти на виборах прохідного місця.

Крім того, він висловив переконання в тому, що знову стане президентом України.

Читайте також:

Ющенко: президентом буде той, хто вийде в другий тур із Януковичем

Ющенко вважає Тимошенко головним фальсифікатором на виборах-2010

Тимошенко винесе держбюджет-2010 на всенародне обговорення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: