Ющенко підписав закон про заборону збільшувати відсотки по кредитах

Також підписаний президентом указ забороняє банкам вимагати дострокового погашення несплаченої частини кредиту.

Віктор Ющенко
Офіційний сайт Президента України
Віктор Ющенко
Президент Віктор Ющенко підписав закон про заборону фінансовим установам в односторонньому порядку збільшувати розмір відсотків та інших платежів по кредитах, повідомляє прес-служба глави держави.

Закон шляхом внесення змін до Цивільного кодексу України та закону "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" забороняє фінансовим установам в односторонньому порядку збільшувати розмір відсотків та інших платежів, передбачених кредитним договором.

Також, згідно з законом, "фінансовим установам забороняється вимагати дострокового погашення несплаченої частини боргу за кредитом та розривати в односторонньому порядку укладені кредитні договори, у разі незгоди позичальника з пропозицією фінансової установи збільшити процентну ставку або інший платіж, передбачений кредитним договором або графіком погашення боргу".

Закон набуде чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, відповідний законопроект про заборону фінансовим установам в односторонньому порядку збільшувати розмір відсотків по кредитах Верховна рада ухвалила 21 січня. За це рішення проголосували 370 народних депутатів з 437 зареєстрованих у залі.

Читайте також:

За рік українці майже припинили брати кредити під заставу майна

За рік великі українські банки зазнали багатомільйонних збитків

Нацбанк визнав законними усі валютні кредити в Україні

В Україні зросла кількість проблемних кредитів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: