Ющенко попросив американців відремонтувати українську газову трубу

Ющенко вважає, що перспективною сферою для іноземних інвестицій в Україні є також видобуток нафти й газу.

Президент Віктор Ющенко запрошує управляючу інвестиційну компанію Horizon Capital (США) узяти участь у модернізації української газотранспортної системи (ГТС) й співпрацювати в рамках проекту Євро-Азіатського нафтотранспортного коридору (ЄАНТК).

Як повідомляє прес-служба глави держави, на регіональному засіданні інвесторів фондів компанії Horizon Capital 5 жовтня Ющенко також зазначив, що перспективною сферою для іноземних інвестицій в Україні є видобуток нафти й газу в шельфі Чорного моря, співробітництво в сфері енергозбереження й виробництва біопалива, проекти із підготовки до проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

У своєму виступі президент ознайомив інвесторів із сучасними економічними реаліями й потенціалом України.

Він вважає, що, незважаючи на складні часи в економіці, Україна залишається надійним торговельним партнером і привабливим ринком для інвестицій.

Президент відзначив суттєве покращення за 2005-2009 роки інвестиційного клімату в Україні. Підтвердженням цьому він назвав постійне збільшення обсягів іноземних інвестицій в економіку держави до майже 38 млрд за останні 4 роки. У цьому контексті Ющенко звернув особливу увагу на той факт, що в поточному році, незважаючи на кризові явища, в Україну прийшло 3 млрд інвестицій.

Читайте також:

НУ-НС: Росія збирається забрати українську газову трубу до кінця року

Європа дасть Україні 2 млрд доларів на ремонт газової труби

Тимошенко не чіпатиме ціну на газ до виборів

Росія не дозволить Україні купувати туркменський газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: