Ющенко попросив називати гривню на "Ви"

Оптова інфляція в Україні складає 33%.

Про це в ефірі "Свобода на Інтері" заявив президент України Віктор Ющенко. За його словами, в Україні немає такого сектора економіки, який би мав доходність 35-40%, і міг би перебороти таку інфляцію.

"Ми адресуємо питання до влади: шановні, влада повинна заповідь номер один виконати – втримати контроль над цінами, над інфляцією", - сказав він.

Ющенко зазначив, що у світі немає прикладу, щоб економіка піднялась, коли немає фінансової стабільності.

"Ніколи економіка не підніметься, коли не тримається під контролем інфляція чи курс національної валюти. Доки в державі не з'явиться уряд, який буде тримати збалансовані державні фінанси, ніякий контроль над цінами не відбудеться", - зазначив Ющенко.

Також, президент зазначив, що курс гривні по відношенню до інших валют залежатиме від довіри громадян українським політикам. За його словами, курс гривні буде безпосередньо залежати від того, як політики зможуть дати відповідь на ключові питання.

"Якщо нашим виступам громада повірить і з банківської системи відтік гривні припиниться… я хочу сказати, що курс буде такий, як він є – за один день ми його стабілізували. Якщо нашим словам ще більше повірять, він ще буду кращим, таким як був, наприклад, три місяці назад", - сказав президент.

На його думку, якщо громадяни України не повірять політикам, тоді складно прогнозувати, яким буде курс гривні по відношенню до інших валют. "Курс, власне кажучи, це попит-пропозиція", - сказав Ющенко і зазначив, для того аби на іноземну валюту був нижчий курс, необхідно, щоб більше повірили в національну гривню "Тому я всіх закликаю, національну гривню на Ви називати, бо це наша валюта", - наголосив він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: