Ющенко посилив відповідальність за невиплату зарплат і пенсій

Тепер роботодавцю, який наважиться затримати працівникам зарплату, загрожує чималий штраф.

Президент Віктор Ющенко підписав закон про посилення відповідальності за несвоєчасну виплату або безпідставну невиплату заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших встановлених законом виплат.

Про це повідомила прес-служба президента.

Як повідомлялося, цей закон Верховна рада ухвалила 19 лютого. Законом вносяться зміни до кодексу про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу.

Зокрема, передбачено, що порушення встановлених термінів виплати пенсій, стипендій, зарплат, виплата їх не в повному обсязі, а також інші порушення вимог законодавства про працю тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій, незалежно від форми власності, та громадян – суб’єктів підприємницької діяльності - від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, 2 березня прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що "спускатиме з міністрів шкуру" за невчасну виплату заробітних плат в Україні.

"Якщо не розрахована заробітна плата - все міністерство позбавлятиметься зарплатні. Якщо це не допоможе – наступним буде представлення на міністра у Верховну раду на звільнення. Я більше гратися з міністрами не буду", - додала вона.

Читайте також:

Тимошенко буде "спускати з міністрів шкуру" через невиплату зарплат

В Україні заборгованість по зарплатах сягає 1,5 млрд. грн.

Уряд обмежив термін іпотечних кредитів

Третині українців не вистачає грошей на харчі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: