Ющенко просить грошей для силовиків

До Бюджетного комітету ВР надійшов лист від президента з проханням врахувати збільшення фінансування на потреби Міноборони та МВС у наступному бюджеті.

Сьогодні на ім’я голови Бюджетного комітету Верховної ради 5-го скликання надійшов лист із Секретаріату президента України з проханням при підготовці проекту державного бюджету на наступний рік врахувати збільшення фінансування на потреби Міністерства оборони та МВС.

Володимир Макеєнко
Голова Бюджетного комітету Верховної ради 5-го скликання Володимир Макеєнко.
Як передає УНІАН, про це журналістам повідомив голова Бюджетного комітету ВР Володимир Макеєнко.

За його словами, лист надійшов за підписом президента України Віктора Ющенка.

Макеєнко наголосив, що завтра проект держбюджету не буде розглядатися у Верховній раді. При цьому він нагадав, що Кабінет міністрів до 15 вересня має подати до парламенту проект держбюджету-2008, а також звіт про хід виконання бюджету на поточний рік.

За словами Макеєнка, на даний час Бюджетний комітет спільно з урядом проводить роботу з підготовки проекту держбюджету. "Важко прогнозувати, чим завершиться цей політичний сезон, але бюджет державі потрібен", - сказав Макеєнко.

Він також наголосив, що, незважаючи на політичні процеси, бюджетний процес зупиняти не можна, оскільки, згідно з Конституцією, до 1 грудня бюджет на наступний рік має бути прийнятий. "І ми це зробимо", - сказав Макеєнко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: