Ющенко "проїхався" по митниках

Президент вимагає негайного звільнення ряду керівників регіональних митниць та пропонує голові Держмитслужби також подати у відставку.

Президент України Віктор Ющенко вимагає негайного звільнення ряду керівників регіональних митниць та пропонує голові Держмитслужби також подати у відставку.

Про це глава держави сказав під час наради "Захист інтересів держави на економічному кордоні України", що проходить у приміщенні Служби безпеки України.

Митниця
gazeta.lviv.ua
Митниця традиційно вважається одним з найбільш корумпованих органів
Виступаючи з гострою критикою діяльності митних служб, а також того, що сама митна служба не бореться проти корупційних проявів, Ющенко звернувся до керівника митної служби Олександра Єгорова. "Ви втрачаєте мужність, у вас немає енергії, чому ви не можете протистояти жуликам, хто вами керує", - сказав президент.

Він порадив Єгорову, якщо той не може впоратись із ситуацією, піти у відставку.

Також президент дав доручення протягом тижня звільнити керівника Південної регіональної митниці, його заступників, а також керівників ряду митниць в Одеській області, зокрема, начальника митного пункту "Одеса-порт", начальника митної пункту "Одеса-вантажний", начальника Миколаївської митниці та інших.

Глава держави також доручив посилити контроль за діяльністю інших посадовців митниці в різних регіонах.

Також Ющенко доручив СБУ, Генпрокуратурі і МЗС здійснити заходи щодо відкриття кримінальних справ проти працівників митниць, які були помічені в корупції, в тому числі і тих, кого президент пропонує звільнити.

ВідеоПрезидент критикує митників (Ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: