Ющенко: січневі угоди, що дали газ Європі, принижують Україну

Ющенко вважає, що "природа проблеми української газотранспортної системи не технічна, а політична, і для деполітизації їй потрібна допомога Європи".

Президент Віктор Ющенко вважає, що січневі газові угоди з Росією принижують країну.

Таку заяву він зробив в інтерв'ю іноземній пресі, повідомляє прес-служба президента.

"Договір з Москвою, який поклав край припиненню газопостачання, принижує Україну і базується не на ринкових засадах. Таким чином, нестабільність була прогнозованою. Звичайно, з цієї теми знову будуть отримувати політичну користь і захочуть показати Україну як ненадійного транзитера", - сказав глава держави.

За його словами, з січня 2009р. "Європа поводить себе так, ніби це суто проблема України". "Напевно, не вистачає сміливості, щоб розібратися, що насправді відбулося", - зазначив Ющенко.

Він вважає, що "природа проблеми української газотранспортної системи не технічна, а політична, і для деполітизації їй потрібна допомога Європи". Президент також виступив за реформування внутрішнього газового ринку та лібералізацію цін на газ.

Як раніше повідомлялося, газова координаційна група ЄС на позачерговому засіданні в Брюсселі рекомендувала країнам Євросоюзу заповнити сховища газом, як найбільш прийнятний метод мінімізувати ризики перебоїв газових поставок.

Читайте також:

"Нафтогаз" заплатив "Газпрому" за червневий газ

Тимошенко: Україна зобов'язана взяти газовий кредит

Європа знову відмовила Україні у грошах для оплати газу

Експерти впевнені: Україна вчасно розрахується за газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: