Ющенко скасував передачу "Нафтогазу" газорозподільних мереж

Президент наголошує, що передача "Нафтогазу" майна 43 облгазів не відповідає Конституції України.

Президент Віктор Ющенко своїм указом призупинив дію урядової постанови №755 від 20 червня про передачу газорозподільних мереж 43 облгазів на баланс "Нафтогазмережі" – дочірнього підприємства НАК "Нафтогаз".

На думку Ющенка, постанова №755 "є не чим іншим, як запровадженням монополії дочірнього підприємства НАК "Нафтогаз України" на всьому ринку послуг з розподілу природного і нафтового газу та постачання природного газу споживачам за регульованим тарифом, а відтак, установленням обмежень і перепон для інших суб'єктів господарювання різних форм власності щодо провадження зазначених видів господарської діяльності".

Президент наголошує, що за таких обставин названа постанова не відповідає Конституції України, якою встановлено обов'язок держави щодо забезпечення захисту прав усіх суб'єктів права власності і господарювання, їх рівність перед законом.

Нагадаємо, згідно з положенням постанови №775, майно газорозподільчих мереж, яке перебуває у державній власності і не підлягає приватизації, передається дочірньому підприємству НАК "Нафтогаз" "Нафтогазмережі".

Читайте також:

Газовики погрожують всеукраїнським страйком

"Нафтогаз" звинуватили у нездатності газопостачання споживачів

Київ вимагає від "Газпрому" зменшити поставки газу на 20%

Москва дала Україні відсрочку в оплаті грудневого газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: