Ющенко стурбований станом "Нафтогазу"

Президент стурбований ставленням Кабінету міністрів до фінансової діяльності національної енергетичної компанії.

Ющенко-Янукович
УНІАН
Робота "Нафтогазу" є причиною низки претензій і вимог президента до уряду.
Президент України Віктор Ющенко вважає, що уряд не зацікавлений у фінансовому оздоровленні НАК "Нафтогаз України".

Про це йдеться в листі президента на ім'я прем'єр-міністра України Віктора Януковича, текст якого публікує офіційний інтернет-сайт глави держави.

В листі, зокрема, йдеться про те, що фінансовий план "Нафтогазу України" на 2007 рік, затверджений Кабінетом міністрів, демонструє значне зменшення обсягів реалізації продукції порівняно з відповідними показниками 2006 року. 

Разом з тим, на думку Ющенка, перехід частини споживачів на обслуговування до ВАТ "Укргазенерго" не зменшив витрат компанії. Витратна частина "Нафтогазу" за фінпланом складає 35 608,1 мільйона гривень., з яких 12 464,6 мільйона гривень – на забезпечення господарської діяльності.

"Це свідчить про відсутність зацікавленості у фінансовому оздоровленні компанії та слабкий контроль за її діяльністю з боку уряду", – зазначає глава держави.

Президент зауважує, що прийняття Кабміном рішення щодо надання розстрочення податкових зобов’язань "Нафтогазу" ставить під сумнів виконання держбюджету за видатками, втому числі соціальними.

В листі глави держави зазначено, що до 27 серпня цього року Кабмін має надати прогнозний розрахунок надходжень та видатків НАК "Нафтогаз України" на 2008 рік з урахуванням можливого підвищення ціни на імпортований газ у 2008 році та сплати розстрочених податкових зобов’язань.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: