Ющенко стурбований вугільною галуззю

Президент заявляє про те, що робота керівників вугільної галузі України не задовільняє ані його, ані простих робітників.

Віктор Ющенко
Сайт президента України
Президент занепокоєний ситуацією у вугільній галузі України.
Робота керівників вугільної галузі України відбувається не на тому рівні, на який очікують шахтарі та президент.

Про це глава української держави Віктор Ющенко заявив сьогодні, 26 серпня, під час виступу на центральній площі міста Нововолинськ під час заходів, присвячених святкуванню Дня шахтаря.

Однією з найактуальніших проблем галузі, на думку президента, є відсутність у ній приватних інвестицій. Крім того, Ющенко розкритикував управлінську модель вугільної промисловості, яка, на його думку, є "складною та багатоланковою". 

Президент зазначив, що неприпустимою є й ситуація, коли 1 мільйон тонн вугілля обходиться Україні ціною двох шахтарських життів. На переконання Віктора Ющенка, необхідно досягти європейського рівня безпеки видобутку вугілля.

Також президент висловився на підтримку посилення фінансування вугільної галузі. Ющенко вказав на важливість для України її енергетичної незалежності, однією з важливих складових якої є вугільна галузь.

"Сьогодні ми ведемо дискусію відносно 7 мільярдів гривень на розвиток галузі", - сказав він.

Ющенко підкреслив, що, незважаючи на те, що рівень фінансування галузі за останні 7 років досить високий, цього не вистачає для її подальшого розвитку й часті випадки неефективного використання коштів.

"Вона (вугільна галузь) вимагає набагато більше коштів, вона потребує чітких фінансових схем", - сказав президент.
Також він зазначив, що вугільна галузь слабко забезпечена новітнім обладнанням, у зв'язку із чим погіршується технічна безпека й часті нещасні випадки.

"Технологія дає безпеку", - підкреслив Віктор Ющенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: