Ющенко вважає гривню стабільною валютою

Президент оптимістично оцінив економічну ситуацію в Україні та похвалив національну валюту.

Президент Віктор Ющенко вважає економічну ситуацію в Україні більш оптимістичною, ніж очікувалося на початку року, а українську гривню - стабільною валютою.

Про це глава держави заявив, відкриваючи засідання Консультативної ради з питань іноземних інвестицій в Україні. "Сьогоднішня ситуація більш оптимістична, ніж вона очікувалася в лютому", - сказав президент.

Він звернув увагу на те, що за дев'ять місяців в Україні було збалансовано потоки товарів і послуг. Також Ющенко впевнений, що завдяки політиці Національного банку в останні місяці "ми маємо стабільну грошову одиницю", а валютний ринок "працює нормально".

"Думаю, через курсову політику Україна впоралася з подоланням величезного товарного дефіциту", - також відзначив президент.

Він, крім того, нагадав, що Україна отримала 3 мільярди доларів іноземних інвестицій. На переконання глави держави, "це важко назвати тенденцією, однак це гарні показники", адже на початку року такого не було.

Глава держави нагадав, що в останні чотири роки обсяг іноземних інвестицій в економіку України зріс із 8 до 38 мільярдів доларів.

За його словами, 95% інвестиційних коштів, отриманих Україною за роки незалежності, припадають на чотири останні роки.

Нагадаємо, протягом останніх двох днів курс гривні суттєво знизився на міжбанківському валютному ринку.

Зокрема, міжбанківська гривня, яка посилювала позиції наприкінці минулого тижня, з початку поточного тижня впала до рівня 8,25 грн.

Читайте також:

Гривня стала лідером падіння серед європейських валют

Експерт: цього року гривня продовжить падіння

Тимошенко: гривня падає через спекуляції Нацбанку

ВідеоЮщенко вважає гривню стабільною валютою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: