Ющенко зайнявся зерном

Сьогодні в присутності учасників наради з питань розвитку ринку зерна президент підписав Указ "Про деякі заходи щодо розвитку ринку зерна в Україні”.

Президент України Віктор Ющенко підписав Указ "Про деякі заходи щодо розвитку ринку зерна в Україні”.

Як передає УНІАН, документ було підписано сьогодні в присутності учасників Всеукраїнської наради з питань розвитку ринку зерна, що пройшла в м. Шпола Черкаської області.

Віктор Ющенко
Архів
Віктор Ющенко занепокоєний станом ринку зерна в Україні
Президент пообіцяв, що внесе на розгляд парламенту відповідні законопроекти, передбачені в указі, якщо цього не зробить уряд впродовж визначеного терміну.

Як повідомлялося, в ході сьогоднішньої наради з аграріями Ющенко називав деякі позиції з цього документа.

Зокрема, згідно з указом, Кабмін має у тримісячний термін розробити та затвердити державну програму "Зерно України-2008-2015" за участю суб`єктів ринку зерна, в якій передбачити створення умов для стабільного виробництва не менше 50 млн. тонн зерна щорічно, та ряд інших заходів.

Також уряд має вжити ряд заходів щодо усунення неузгодженостей між нормативно-правовими актами, що регулюють питання обліку складських документів на зерно.
Уряд має передбачити і механізми компенсацій сільськогосподарським підприємствам витрат від зміни режиму оподаткування податком на додану вартість операцій з продажу сільськогосподарської продукції при вступі України до СОТ.

Як підкреслив президент, уряд має забезпечити у 2008 та наступних роках формування державного продовольчого резерву в обсягах, передбачених законом, у тому числі шляхом запозичення в разі потреби для цієї мети коштів під державні гарантії.

КМУ також має розробити та затвердити державну програму розвитку малого підприємництва у хлібопекарській сфері та створення міні-пекарень. Затвердити у місячний термін заходи щодо зміцнення позицій України на світовому ринку зерна, зокрема шляхом активізації участі в Міжнародній зерновій раді, та інше.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: