Ющенко занепокоєний діями ФДМУ

Президент занепокоєний ситуацією, що склалася на Криворізькому гірничо-збагачувальному комбінаті окислених руд і просить СБУ та ГПУ розібратися.

Президент України Віктор Ющенко занепокоєний ситуацією, що склалася на Криворізькому гірничо-збагачувальному комбінаті окислених руд. Він звертає увагу керівників Служби безпеки та Генеральної прокуратури на необхідність перевірити законність дій Фонду держмайна щодо цього підприємства.

У своїх листах до т. в. о. голови СБУ Валентина Наливайченка та Генерального прокурора України Олександра Медведька Ющенко відзначає, що уряд своїм розпорядженням від 2 липня 2006 р. погодився з пропозицією ФДМУ щодо створення на базі майна КГЗК спільного підприємства – йдеться про акціонерне товариство з державною часткою у статутному фонді не менш як 50% плюс одна акція.

Президент констатує, що практична реалізація Фондом держмайна зазначеного розпорядження "створює передумови для втрати контролю держави над цим об'єктом та можливого порушення прав іноземних учасників будівництва комбінату".

"З огляду на викладене прошу в межах своєї компетенції розглянути питання щодо додержання Фондом державного майна України чинного законодавства під час створення на базі майна зазначеного комбінату спільного підприємства та у разі встановлення порушень вжити відповідних заходів", – зазначив Ющенко, повідомляє прес-служба президента.

Нагадаємо, що раніше сьогодні Віктор Ющенко підписав указ "Питання Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд.

Згідно указу, Фонд державного майна України повинен зупинити будь-які дії щодо належного державі майна Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд.

Секретарю Ради національної безпеки і оборони України потрібно забезпечити підготовку до розгляду на найближчому засіданні Ради національної безпеки і оборони України питання про вдосконалення державної політики у сфері приватизації, опрацювавши при цьому проблемні аспекти роздержавлення об'єктів гірничо-металургійного комплексу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: