Ющенко дасть Криму пільгові економічні умови

Президент підписав указ, яким доручив підготувати законопроект про запровадження у Криму "економічного режиму, відмінного від загального".

Президент Віктор Ющенко пропонує створити у Криму спеціальну економічну зону.

Про це він сказав в Сімферополі під час спілкування з представниками інтелігенції Криму.

За словами президента, він підписав указ, яким доручив Кабінету міністрів спільно з Радою міністрів АРК у місячний строк підготувати законопроект про запровадження на території Криму "економічного режиму, відмінного від загального".

Ющенко зауважив, що цей спеціальний економічний режим має передбачати нові бюджетні, фіскальні, економічні та інвестиційні мотиви поведінки для суб'єктів господарювання і влади.

При цьому цей режим має розповсюджуватися на такі сфери як охорона здоров'я, туризм, аграрний комплекс, оборонна промисловість та інше.

Як сказав Ющенко, цей режим має діяти не менше 20 років.

При цьому президент підкреслив, що готовий сам внести відповідний законопроект на розгляд Верховної Ради, якщо відповідні пропозиції внесе місцева влада Криму.

Ющенко наголосив, що його рішення - це демонстрація особливостей Криму та його унікальної місії, у тому числі економічної.

Нагадаємо, більше сотні активістів Компартії і "Союзу лівих сил" провели акцію протесту в Сімферополі, де була запланована зустріч президента Віктора Ющенка з інтелігенцією.

Читайте також:

У Китаї починається нова хвиля світової кризи

У Севастополі злякались, що Ющенко зробить місто звичайним райцентром

Піскун: щоб зірвати вибори, Ющенку достатньо підірвати гранату в Криму

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: