Ющенко знайшов десять банків, що працюють без порушень

У Секретаріаті президента назвали десять банків, що будуть розробляти план виходу з кризи. Серед них скандальний банк "Надра".

Національний банк спільно з десятьма українськими банками протягом 10 днів завершить розробку антикризового плану в банківській сфері.

Про це повідомив заступник голови Секретаріату президента Олександр Шлапак.

За його словами, у середу на зустрічі з президентом були присутні керівники десяти банків, яких у Секретаріаті вважають "партнерами, з якими можна працювати, оскільки в результаті перевірок у них не було виявлено жодних порушень". У нараді в президента брали участь керівники "ПриватБанку", банку "Надра", "ОТП-банку", "Укрексімбанку", "Альфа-банку", "Укрсіббанку", "Укрсоцбанку", "Укрінбанку".

За словами Шлапака, в ході наради банкіри висловили додаткові пропозиції до проекту антикризового плану, підготовленого головою НБУ Володимиром Стельмахом.

Віктор Ющенко попросив банкірів протягом десяти днів завершити узагальнення антикризового плану в банківській сфері і пред`явити його суспільству та президенту для того, "щоб люди були переконані, що банківське товариство твердо знає, які заходи необхідні на сьогоднішній день і твердо тримає руку на пульсі".

Нагадаємо, Національний банк ввів тимчасову адміністрацію у дев'яти банківських установах - "Промінвестбанку", "Укрпромбанку", банках "Національний кредит", "Причорномор'я", "Київ", "Надра", "Західінкомбанку", "Одеса-Банку", "Трансбанку".

Крім того, під особливим контролем НБУ "Укргазбанк" і "Соцкомбанк", а керівництво "Родовід Банку" запропонувало державі викупити контрольний пакет акцій фінустанови.

Читайте також:

У "Промінвестбанку" з дня на день знімуть тимчасову адміністрацію

Українці не довіряють банкам і зберігають гроші вдома

Тимошенко дала Нацбанку свободу дій та змінила бюджет

П'ять способів забрати гроші з проблемного банку

ВідеоШлапак про банки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: