З 1 червня ціни на залізничні квитки збираються підвищити на 15%

"Укрзалізниця" ініціювала значне підвищення вартості проїзду. Але в Мінтрансі заспокоїли, що поки це рішення не ухвалено.

"Укрзалізниця" ініціює підвищення цін на залізничні квитки на 15% з 1 червня і на 15% з 1 вересня цього року.

"Зрозуміло, що ми ініціюємо підвищення цін на пасажирські перевезення. Поки що це наша ініціатива, наше побажання, подивимося, як далі буде", - повідомив заступник генерального директора "Укрзалізниці" Микола Снітко.

Водночас прес-служба Мінтрансу зазначила, що поки що рішення щодо підвищення тарифів на проїзд залізничним транспортом не ухвалювалося.

"Розгляд будь-яких питань, пов'язаних зі зміною ціни пасажирських квитків на залізничному транспорті, буде здійснюватись публічно із залученням профспілкових організацій та громадськості", - йдеться у повідомленні.

В "Укрзалізниці" стверджують, що підвищити вартість проїзду необхідно через збитковість перевезень. Так, за даними компанії, вже в першому кварталі поточного року вона отримала збитки від пасажирських перевезень на суму 1,69 млрд гривень. Зазначимо, що за останні роки ціни на залізничні квитки поступово піднімалися вже кілька разів.

Читайте також:

Залізничні квитки в Україні знов стануть іменними

На травневі свята призначено 49 додаткових потягів

В українських потягах запровадять окремі купе для жінок і чоловіків

Тарифи на електроенергію піднімуть удвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: