З 1 січня поліцейським підвищать зарплату на 30% і почнуть компенсувати оренду житла - Аваков

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Окрім того, МВС запроваджує програму іпотеки для правоохоронців.

З 1 січня 2019 року українським поліцейським підвищать заробітну плату на 30%.

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час презентації мотиваційної програми поліцейським Київщини.

Окрім того, правоохоронцям почнуть виплачувати компенсацію плати за оренду житла, але за умови належного оформлення договору оренди. Також міністр розповів про програму іпотеки для поліцейських, яка внесена до державного бюджету на 2019 рік.

"Введення системи отримання власного житла поліцейським після двох років служби на основі іпотеки до 20-річного пільгового фінансового лізингу з урахуванням повного погашення відсотків з боку міністерства та бонусного погашення до 40% лізингу МВС за вислугу років – основний компонент нашої мотиваційної програми", – сказав Арсен Аваков.

За словами голови МВС, щоб взяти участь у програмі іпотеки, поліцейський має мати вислугу не менше двох років (окрім учасників бойових дій). До виходу на пенсію йому має залишатися не менше п’яти років. Правоохоронець, який виявив бажання оформити іпотеку, повинен перебувати на квартирному обліку. Строк лізингу становитиме не більше 20 років.

Раніше повідомлялося, що від початку 2019 року українським військовослужбовцям підвищать зарплати. Солдати Збройних сил отримуватимуть 10 тис. грн, а військові на передовій на Донбасі – 21 тис. грн. 

Відео Правоохоронцям та рятувальникам підвищать зарплату

Міністр Внутрішніх справ України розповів про мотиваційну програму для правоохоронців та рятувальників, яка почне діяти вже за кілька тижнів. Зарплатня поліцейських та надзвичайників зросте на 30 відсотків. Держава компенсуватиме й вартість оренди житла. 

Правоохоронцям та рятувальникам підвищать зарплату

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції