З 2014 року на окуповані території Донбасу не йде жодної копійки - голова Держказначейства

Тетяна Слюз розповіла, як Україна працює з підприємствами в окупованому Донбасі.

Державна казначейська служба України не перераховує податок на додану вартість підприємствам, які перебувають в окупованих районах Донецької та Луганської областей і не перереєструвалися на території, підконтрольній українській владі.

Про це в інтерв'ю ТСН розповіла голова Держказначейства Тетяна Слюз.

"Насправді чинними українським законодавством передбачено: будь-яке відшкодування ПДВ чи проведення видатків з бюджету, проводиться виключно підприємствам й особам, які перебувають на території, підконтрольній українській владі", - сказала вона.

Голова Держказначейства зазначила, що підприємства з Донбасу перевіряє і фіскальна служба, і Казначейство. Є випадки, коли після перевірок заблоковуються перерахування ПДВ, тому що певні підприємства підозрюються у фінансуванні тероризму.

За словами Тетяни Слюз, законодавство забороняє проводити на окуповані території будь-які платежі, і жодне відділення казначейства там не працює.

"Тобто хто перебуває там, жодної копійки з 2014 року туди не йдуть: і відшкодування ПДВ, і зарплати і пенсії", - сказала вона.

Нагадаємо, навесні 2014 року підтримувані Росією бойовики захопили окремі райони Донецької та Луганської областей. Українська влада проводить в цих районах антитерористичну операцію. За даними ООН, з початку бойових дій на сході України загинуло близько 10 тисяч людей - українських військових, бойовиків і мирних громадян.

ВідеоГолова Держказначейства назвала фантастичні цифри боргу України перед громадянами

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: