З 2014 року на окуповані території Донбасу не йде жодної копійки - голова Держказначейства

Тетяна Слюз розповіла, як Україна працює з підприємствами в окупованому Донбасі.

Державна казначейська служба України не перераховує податок на додану вартість підприємствам, які перебувають в окупованих районах Донецької та Луганської областей і не перереєструвалися на території, підконтрольній українській владі.

Про це в інтерв'ю ТСН розповіла голова Держказначейства Тетяна Слюз.

"Насправді чинними українським законодавством передбачено: будь-яке відшкодування ПДВ чи проведення видатків з бюджету, проводиться виключно підприємствам й особам, які перебувають на території, підконтрольній українській владі", - сказала вона.

Голова Держказначейства зазначила, що підприємства з Донбасу перевіряє і фіскальна служба, і Казначейство. Є випадки, коли після перевірок заблоковуються перерахування ПДВ, тому що певні підприємства підозрюються у фінансуванні тероризму.

За словами Тетяни Слюз, законодавство забороняє проводити на окуповані території будь-які платежі, і жодне відділення казначейства там не працює.

"Тобто хто перебуває там, жодної копійки з 2014 року туди не йдуть: і відшкодування ПДВ, і зарплати і пенсії", - сказала вона.

Нагадаємо, навесні 2014 року підтримувані Росією бойовики захопили окремі райони Донецької та Луганської областей. Українська влада проводить в цих районах антитерористичну операцію. За даними ООН, з початку бойових дій на сході України загинуло близько 10 тисяч людей - українських військових, бойовиків і мирних громадян.

Голова Держказначейства назвала фантастичні цифри боргу України перед громадянами

Українці перемагають свою владу. Успіхом для громадян закінчуються тисячі судових позовів. Це мільярди гривень. Але платити державі нічим. Про це в ексклюзивному інтерв'ю ТСН заявила голова Держказначейства Тетяна Слюз. Скільки грошей зараз є в державі, як працює фінансова система з підприємствами окупованих територій, дивіться у матеріалі ТСН. 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: